УЄФА може покарати не тільки Чорногорію, але й Росію

30 березня 2015, 18:39
Збірну Росії можуть покарати за прапори Сербії та Російської імперії

Вболівальники збірної Росії. Фото AFP

Приводом можуть послужити прапори Сербії та Російської імперії на матчі відбіркового циклу Євро-2016.

Перед зустріччю в Подгориці делегати УЄФА попередили, що поява на трибунах символіки з певним політичним підтекстом небажана. Зокрема, вони вказали на прапори Російської імперії та Сербії, що з'явилися на гостьовому секторі, а також на прапор "ДНР".

Вже на першій хвилині з трибун стадіону в голкіпера росіян Ігоря Акінфєєва був кинутий фаєр. Зустріч була зупинена, а Акінфєєв залишив поле на ношах. Через деякий час гра поновилася. У Акінфєєва було діагностовано струс мозку і опік шиї.

У другому таймі після незабитого пенальті Романом Широковим на поле спалахнула сутичка між гравцями. Арбітри повели команди в підтрибунне приміщення.

Пізніше було прийнято рішення про припинення матчу. УЄФА проведе дисциплінарне розслідування. Збірної Чорногорії загрожує технічна поразка з рахунком 0:3.