Ударом з центрального кола: в матчі лідерів чемпіонату Чорногорії забили шикарний м'яч

8 червня 2020, 22:05
"Будучность" з Подгориці обіграла "Сутьєску" з Нікшича, забивши два "сухих" м'ячі

Кумедний епізод стався в матчі чемпіонату Чорногорії з футболу. У 26-му турі зустрічалися перша і друга команди національної першості: "Будучность" з Подгориці приймала "Сутьєску" з Нікшича. Щоправда, розрив між суперниками ще до зустрічі становив 15 очок, тож у чемпіонстві "Будучності" ніхто не сумнівався. До речі, фінт з передачею Мудрика вразив соцмережі.

Щоправда, поєдинок вийшов непростим. Господарі відкрили рахунок на 22-й хвилині – 1:0. Однак вже за п'ять хвилин команда Подгориці залишилася в меншості: один з футболістів, Петар Грбіч, примудрився заробити дві жовті картки за неповні півгодини. Правда, "Сутьєска" так і не змогла вразити ворота "Будучності". Проте пропустила у свої наприкінці зустрічі.

Причому Мілош Раічкович забив приголомшливий м'яч дальнім ударом. Футболіст, перебуваючи в центральному колі, побачив, що голкіпер вийшов далеко з воріт, і філігранним ударом спрямував снаряд у ціль – 2:0. Його радості не було меж: розділити її він поспішив з уболівальниками, які на трибунах були без масок.

Читайте про те, що "Барселона" не продала "МЮ" уродженця Гвінеї-Бісау за 100 мільйонів.