Вилучення Луческу і чотири голи: "Динамо" зіграло в скандальну нічию з "Колосом"

12 грудня 2020, 19:01

У Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся матч між "Динамо" і "Колосом". Скандальна гра, по ходу якої був вилучений головний тренер киян Мірча Луческу, завершилася внічию 2:2.

Ми вели онлайн матчу "Динамо" – "Колос" 2:2.

Огляд матчу "Динамо" – "Колос" (2:2)

Повне відео матчу "Динамо" – "Колос"

"Колос" відкрив рахунок на 49-й хвилині. За допомогою VAR була зафіксована відмашка Миколенка проти Селезньова, і сам постраждалий реалізував пенальті.

На 54-й хвилині херсонський арбітр Ігор Пасхал, знову ж таки після перегляду VAR, показав червону картку динамівцю Шепелєву. Незадоволений цим Луческу вибіг аж у центр поля, щоб висловити своє обурення судді. І головний тренер киян також був вигнаний арбітром.

На 72-й хвилині склади зрівнялися – 10 на 10. У "Колоса" пряму червону картку отримав Максименко.

Після цього "Динамо" зрівняло рахунок. На 74-й хвилині Циганков реалізував пенальті за фол Селезньова проти Миколенка.

А на 84-й хвилині "Динамо" вийшло вперед – дубль оформив Циганков.

Але вже на 87-й хвилині "Колос" зробив рахунок 2:2. М'яч залетів у ворота "Динамо" після удару Антюха і рикошету від Миколенка.

У підсумку – трилерна нічия 2:2. Кияни будуть зимувати в статусі одноосібного лідера УПЛ. Але в останньому матчі року вони явно хотіли іншого результату.

"Динамо" – "Колос" – 2:2
Голи:
Циганков, 74 (пен), 84 – Селезньов, 49 (пен), Антюх, 87
"Динамо": Бущан – Кендзьора, Сирота (Караваєв. 46), Попов, Миколенко – Шапаренко (Лєднєв, 90+4), Андрієвський (Сидорчук, 63), Шепелєв – Циганков, Супряга (Вербич, 46), Родрігес (Гармаш, 46)
"Колос": Волинець – Ром, Петров, Максименко, Чорноморець – Мілько (Новак, 76) – Ільїн (Морозко, 80), Оріховський, Костишин (Задоя, 61), Антюх – Селезньов (Лисенко, 81)
Попередження: Миколенко, Шапаренко, Циганков – Костишин, Селезньов, Ільїн, Мілько, Волинець
Вилучення: Шепелєв, 54 – Максименко, 72

Раніше ми писали, що після перемоги над Ребровим "Динамо" може втратити Луческу. Мірча мовчить про посилення команди. Але якщо не отримає його, може красиво піти.

Між іншим Ігор Суркіс чутки про відхід Луческу називає розгойдуванням ситуації. Бос "біло-синіх" порівнює Мірчу з Лобановським і запевняє, що у румуна немає ніякого бажання залишати Київ.