Вивчайте правила: футболіста видалили з поля за неправильну заміну

8 жовтня 2019, 11:22
У Північній Ірландії гравець отримав червону картку, залишивши поле в недозволеному місці

Кумедний випадок стався в чемпіонаті Північної Ірландії. Матч 10-го туру місцевої Прем'єр-ліги між "Глентораном" і "Кліфтонвілл" нічим особливо не запам'ятався б, якби в ньому гравця видалили за ігнорування нового правила заміни. Нагадаємо, згідно з нововведеннями, футболіст повинен залишати полі не на центральній лінії біля лав запасних, а в найближчому до кромки поля місці. Нове правило, яке працює з минулого року, покликане прискорити процес заміни, щоб гра не затягувалася.

У зустрічі "Гленторана" і "Кліфтонвілл" гравця господарів Даррена Мюррея змінювали на 64-й хвилині. Футболіст перебував у далекій від лавок запасних бічної лінії, тому суддя попросив його покинути поле в найближчому місці. Однак той проігнорував вказівку рефері і за звичкою відправився до центральної лінії. Але суддя виявився суперпринциповим і, зупинивши Мюррея декількома свистками, показав йому жовту картку. Для 27-річного гравця "Гленторана" вона стала другою в матчі і обернулася червоною карткою і видаленням. Через це партнер Даррена, який повинен був його замінити, на поле не вийшов.

У підсумку, залишившись в меншості, господарі програли 0: 1, пропустивши гол на 84-й хвилині. Через це "Гленторан" опустився на сьоме місце, "Кліфтонвілл" залишився третім.

Тим часом, збірна України розпочала підготовку до відбіркових матчів чемпіонату Європи-2020 року, про що розповів один з лідерів команди Олександр Зінченко. Нагадаємо, нещодавно наш представник в "МанСіті" вийшов до журналістів, знявши футболку.

Відео: Сегодня|Спорт