У Усика підглянув: запальний гопак Жана Беленюка після виграшу золота чемпіонату Європи

13 квітня 2019, 21:18
Український борець втретє в своїй кар'єрі став переможцем континентальної першості

/ Фото: НОК України

У суботу, 13 квітня, українець Жан Беленюк став триразовим чемпіоном Європи з греко-римської боротьби. У фіналі змагань, який пройшов в Бухаресті, Беленюк переміг Ісламу Аббасова з Азербайджану з рахунком 5: 1. При цьому на шляху до фіналу Жан розправився ще з трьома суперниками. Українець виявився сильнішим хорвата Іонна Гуклека (6: 1), угорця Еріка Сільвашші (3: 1) і литовця Ейвідаса Станкевічюса (5: 1). Це третє золото в кар'єрі 28-річного киянина Жана Беленюк на чемпіонатах Європи, раніше він перемагав в Вантаа в 2014-му і Ризі в 2016-м.

Цікаво, що свій тріумф в Бухаресті Жан Беленюк відсвяткував таким же знаменитим чином, як і боксер Олександр Усик на Олімпіаді-2012 в Лондоні. Тоді Усик прямо в рингу станцював запальний гопак, а в цей раз, розмахуючи українським прапором, виконанням гопака на борцівському килимі порадував Беленюк. Виглядало дуже потужно!

Нагадаємо, раніше Жан Беленюк розповідав "Сьогодні" про свою популярність:"Мене і в "Танці з зірками" звуть, і в "Холостяк" тягнули". При цьому борець навіть не розглядав варіант, що міг залишитися без медалей на чемпіонаті Європи.

Крім того, повідомлялося, що знаменитий український борець-репер може перейти в ММА: в наступному році Жан Беленюк може стати бійцем змішаних єдиноборств.