У України відібрали медалі чемпіонату Європи на користь Росії

27 квітня 2018, 11:34
Українські байдарочники попалися на вживанні допінгу

Українські веслувальники Іван Сьомкін і Ігор Трунов позбавлені бронзових медалей чемпіонату Європи 2017 року з веслування на байдарках і каное в змаганнях байдарок-двійок на дистанції 500 м. Українські спортсмени потрапили на вживанні допінгу і були дискваліфіковані. Таким чином, нагороди перейдуть дуету, який посів у заїзді четверте місце – росіянам Владиславу Блінцову і Олегу Гусєву.

Сьомкін і Трунов посіли третє місце в змаганнях двійок на 500 м. Пізніше вони були відсторонені за порушення антидопінгових правил, їх результати на чемпіонаті Європи анульовані.

У зв'язку з цим Європейська асоціація каное переглянула результати фіналу в цій дисципліні і прийняла рішення передати медалі росіянам, які фінішували в цьому заїзді на четвертому місці.

Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2017 року відбувався з 14 по 16 липня в Болгарії.

Раніше ми писали, що 16-річна російська тенісистка дискваліфікована за вживання допінгу. У пробі Кокліної були знайдені сліди відразу двох заборонених препаратів.

А перед цим прогримів гучний скандал в біатлоні: голова міжнародної федерації отримав від Росії повний дипломат доларів.