У Світоліної змінилася суперниця в матчі Підсумкового турніру

1 листопада 2019, 09:34
Цей матч не вплине на турнірне становище тенісисток

/ Фото: Reuters

Канадська тенісистка Бьянка Андрееску не вийде на корт в п'ятницю в останній день групового турніру в Пурпурній групі Підсумкового турніру WTA на матч проти українки Еліни Світоліної. Канадка отримала травму на початку її матчу проти Кароліни Плішкова з Чехії. Переможницю US Open замінить друга запасна на Підсумковому турнірі – американка Софія Кенін.

Матч ніяк не вплине на остаточне розташування тенісисток в групі. Світоліна і Кенін розіграють рейтингові очки (переможниця отримує 250 очок і 305 тисяч призових, яка програла – 125 рейтингових очок).

Нагадаємо, що раніше Наомі Осака знялася з Підсумкового турніру. Японка змушена була припинити виступ на турнірі через травму плеча. її замінила Кікі Бертенс, яка в першому матчі на турнірі обіграла першу ракетку світу Ешлі Барті .

Цього року Світоліна і Кенін чотири рази грали між собою. Рахунок особистих зустрічей 2:2. Українка виграла на турнірах WTA Mandatory в Індіан-Уеллс і Пекіні, Кенін – на змаганнях WTA Premier 5 в Торонто і Ціціннаті.

До речі, раніше визначилася суперниця Еліни Світоліної по півфіналу Підсумкового турніру. Нею стала швейцарська тенісистка Белінда Бенчіч, яка зайняла друге місце в Червоній групі. Раніше ми писали, що Еліна виграла в Китаї вже 25 мільйонів гривень , В перекладі на долари – 995 тисяч.

Дивіться також сюжет, як Еліна Світоліна обіграла чеську тенісистку Плішкову на старті туніру в Китаї