У судді померла мама під час матчу Німеччина – Голландія

20 листопада 2018, 17:33
Овідіу Хацеган дізнався про трагедію в перерві поєдинку, але досудив зустріч до кінця

Хацеган на матчі Німеччина - Голландія. Фото: AFP

Захисник збірної Голландії Вірджіл Ван Дейк після матчу Ліги націй з Німеччиною (2:2) підтримав арбітра Овідіу Хацегана. У румунського рефері під час гри померла мама. Страшну новину арбітр дізнався в перерві матчу. Мати Хацегана перебувала в лікарні, тому Овідіу просив родичів періодично повідомляти йому про її стан.

Незважаючи на трагедію, 38-річний Хацеган відпрацював матч, а після фінального свистка стояв в центрі поля зі сльозами на очах. Це помітив Ван Дейк, який обійняв арбітра.

"Він був розбитий. Стояв зі сльозами на очах, тому що у нього померла мати. Я побажав арбітру сил і сказав, що він судив добре. Це найменше, що я міг зробити, але, можливо, йому стало легше", – цитує ван Дейка Eurosport.

Овідіу Хацеган з 2008 року є арбітром ФІФА.

Нагадаємо, що сьогодні в Антальї відбудеться товариський поєдинок: онлайн-трансляція матчу Туреччина – Україна вже триває на нашому сайті.