У Шеви річниця: 14 років тому він забив останній гол у чемпіонаті Італії

26 березня 2020, 14:32
Українець є другим бомбардиром в історії "Мілана"

/ Фото: Instagram

25 березня 2006 року легендарний український нападаючий Андрій Шевченко забив останній гол у чемпіонаті Італії. Сталося це в матчі 31-го туру Серії А, в якому його "Мілан" обіграв на домашньому стадіоні "Фіорентину" з рахунком 3:1. До речі, ми писали, що бразильський фанат показав вражаючу колекцію футболок українця.

Гості відкрили рахунок завдяки голу Луки Тоні на 13-й хвилині зустрічі, але вже на 20-й хвилині Шевченко після класної передачі від Андреа Пірло пробив воротаря з гострого кута і зрівняв рахунок. А потім голи Кака і Дженнаро Гаттузо принесли "россонері" перемогу.

По завершенні сезону 2005/2006 Шевченко перейшов в англійський "Челсі", але заграти в Лондоні українець не зумів. Через сезон Шева повернувся в Мілан на правах оренди, правда, заграти на колишньому рівні йому не вдалося. З урахуванням чотирьох матчів у 2006 році українець провів 22 сухих матчу в Італії. До речі, Андрій Шевченко висловив підтримку Італії в боротьбі з коронавірусів.

Проте, Шевченко забив за італійський клуб 175 голів і займає друге місце в списку кращих бомбардирів "Мілана" в історії після Гуннара Нордаля, на рахунку якого 221 забитий м'яч.

За підсумками минулого року Андрій Шевченко увійшов до числа кращих тренером світу: