У переможця Формули-1 Хемілтона гараж на 30 млн і 80 власних пісень

27 жовтня 2015, 09:47
Льюїс наздогнав кумира Сенну, став десятим мультичемпіоном і мріє про кар'єру музиканта

В Остіні. Британського чемпіона нагороджував сер Елтон Джон в спортивному костюмі. Фото AFP

Льюїс Хемілтон з "Мерседеса" став ще більше схожим на свого кумира Айртона Сенну. Британець став триразовим чемпіоном світу, як і легендарний бразилець. "Я знав, що виграю ці перегони", – говорив Хем після Гран-прі США, де весь вікенд бушував тайфун. І він виявився на руку британцеві. Ледве стартувавши на полумокрій трасі, Хем витіснив напарника Ніко Росберга, у якого був поул.

"Я б сказав, що Льюїс в мене врізався, але не буду", – бурмотів ображений Росберг. Інцидент в "Мерсі" обіцяли незабаром розглянути. Але перемогу Ніко все-таки упустив сам. Наприкінці гонки він вирвався вперед, як раптом втратив керування над машиною і виїхав за межі траси. Льюїс легко обігнав напарника і став не тільки переможцем Гран-прі, а й достроково оформив чемпіонський титул. "Ми намагалися зіпсувати Хему свято", – сміявся потім Себастьян Феттель, якому це напевно вдалося, якби не 10 позицій штрафу на старті за заміну двигунів.

Наостанок Ніко і Льюїс покидали кепками перед виходом на подіум. Хем кинув бейсболку для призерів на коліна сидів у кріслі Росбергу, і той агресивно викинув її назад. "Ми просто гралися", – виправдовувався німець. На подіумі, крім шампанського, пілотів чекав сюрприз – сер Елтон Джон. Співака запросили ведучим, але вбиратися він не став, вибравши спортивний костюм. Потім одягнувся вже на вечірку. "Сподіваюся, батьки пишаються мною", – розчулився на подіумі Хем. Ще б, адже 30-річний Льюїс став 10-м в історії гонщиком з трьома і більше титулами.

Перегони – не єдине, чим живе Льюїс. Його навіть називають рок-зіркою Формули-1. Хемілтон – запеклий тусовщик і модник. Він так любить капелюхи, але одного разу через них осоромився. Влітку його не пустили на Уїмблдон, так як в Королівській ложі заборонені головні убори. Ще разок потрапив в халепу, не вчасно заговоривши на прийомі з королевою Єлизаветою II. Зараз Хем – багатющий спортсмен Великобританії. Статок оцінюється в $ 115 млн, а щороку за контрактом на його рахунок капає $ 25 млн, на які він купує машини, годинники, картини... Після завершення кар'єри мріє стати музикантом. Він записав близько 80 пісень, але слухати їх не дає.