У них так буває: аутсайдер не пустив "Севілью" в зону Ліги чемпіонів в Іспанії

16 лютого 2020, 19:05
"Севілья" на своєму полі ледве не програла найгіршій команді Ла Ліги

Несподіванкою завершився перший же матч чемпіонату Іспанії в неділю. "Севілья", яка претендує на потрапляння в Лігу чемпіонів і поки що посідає п'яте місце, не змогла узяти гору над останньою командою Примери – "Еспаньолом". Читайте прогноз, розклад і результати 24-го туру чемпіонату Іспанії.

У разі перемоги над барселонцями "Севілья" обійшла б на два очки мадридський "Атлетіко" і піднялася б з п'ятої позиції на четверту. При цьому команда наздогнала б за очками "Хетафе", який розташувався на третьому рядку. Однак кандидат на виліт виявився здатним на наполегливий опір і мало не виграв у гостях.

Господарі відкрили рахунок уже на 15-й хвилині зусиллями аргентинця Лукаса Окампоса, але, схоже, розслабилися і пропустили два голи від Адріана Ембарби і У Лея – 1:2. Лише після видалення Віктора Санчеса на 69-й хвилині за дві жовті картки "Еспаньол" дозволив "Севільї" зрівняти рахунок. На 80-й хвилині Сусо, який недавно прийшов з "Мілана", відновив рівновагу (2:2) і приніс претенденту на участь в Лізі чемпіонів бодай одне очко. Дивіться відеоогляд поєдинку.

Дивіться, як у суперрезультативному і видовищному матчі "Севілья" поступилася чеській "Славії" в Лізі Європи