У нас є перше "золото" Євроігор в Мінську: українка перемогла росіянку в улюбленому виді спорту Путіна

22 червня 2019, 18:13
18-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід у фінальній сутичці Ігор здолала чемпіонку Європи Ірину Долгову

/ Фото: AFP

Дзюдоїстка Дар'я Білодід завоювала для збірної України перше золото Європейських ігор-2019 в Мінську. У фіналі вагової категорії до 48 кг українська красуня зустрічалася з іншого чемпіонкою Європи – Іриною Долговою. На Євро-2017 у Варшаві українка здолала росіянку і в 16 років завоювала "золото" Старого Світу. Однак чемпіонат Європи-2018 у Тель-Авіві Білодід була змушена пропустити і, відповідно, це дало Долговій можливість завоювати перше місце. І ось суперниці зустрілися в Мінську. Їх поєдинок завершився з рахунком 1: 0 на користь Дар'ї Білодід, що принесло нашій збірній дебютне "золото" Європейських ігор-2019. Засмучена ж росіянка, поступившись у бою за перше місце, не змогла стримати своїх сліз. Відзначимо, що дзюдо вважається улюбленим видом спорту президента РФ Володимира Путіна.

Дар'я Білодід – в білому. Фото – AFP

Як ми писали раніше, на відкритті Європейських ігор з каната зірвалася гімнастка: з'явилося відео. Дівчину не втримав її партнер, оскільки падала вона разом з канатом. Епізод був показаний побіжно – оператор швидко змінив ракурс. Як розповів свідок, яка була присутня на стадіоні, все сталося прямо навпроти VIP-ложі. Як повідомили пізніше, гімнастка була доставлена на швидкій у РНПЦ травматології та ортопедії. Після огляду лікарів дівчину відпустили додому для амбулаторного лікування.

Також повідомлялося, що найкраща спортсменка України не пробилася до фіналу Європейських ігор. Стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук не пройшли кваліфікацію в змаганнях змішаних пар.

Дивіться, як виграла етап Діамантової ліги інша висхідна зірка українського спорту Ярослава Магучіх