У Леня не полетіло, і "Сакраменто" програв в гостях "Філадельфії" в регулярному чемпіонаті НБА

6 березня 2020, 10:00
Український центровий набрав зібрав всього по чотири очки і підбирання

Олексій Лень в грі проти "Кліпперс" / Фото: Reuters

Сьогодні вранці за київським часом черговий матч в НБА зіграла команда українця Олексія Леня. "Королі" з Сакраменто поїхали в гості до "Філадельфії" на схід країни. Вояж завершився невдало. У попередньому матчі, як ми повідомляли, Лень допоміг "Сакраменто" перемогти "Вашингтон" в грі "на гойдалках".

У першій чверті в Філадельфії колектив Алекса ще пручався, поступившись з різницею всього в два очки. А потім програв і всі наступні чверті, а з ними і поєдинок – 108:125. Не може занести собі в актив гру і наш 26-річний центровий. Свої 15 хвилин на майданчику він провів досить скромно, набравши всього чотири очки і зробивши стільки ж підбирань. При цьому Лень не реалізував два штрафні кидки, зробив аж чотири втрати (більше всіх в команді) і отримав три фоли.

Після цієї зустрічі "Сакраменто" опустився з дев'ятого на десяте місце Західної конференції, маючи 27 перемог і 35 поразок. А "Філадельфія" піднялася на п'яте місце на Сході.

Читайте, як через коронавируса баскетболісти "Тернополя" вирішили зіграти без глядачів.

Дивіться, як у США вшанували пам'ять Кобі Брайанта, який загинув в авіакатастрофі