У "Динамо" новий нападаючий – травма Каргбо змусила стати форвардом воротаря Кучерука

28 січня 2020, 14:11
Дебют голкіпера киян в ролі польового гравця відбувся в переможному матчі з "Кайратом"

Владислав Кучерук / Фото: Динамоманія

Нестандартний випадок стався в кінцівці контрольного матчу між київським "Динамо" і "Кайратом" в Туреччині. Нагадаємо, це був останній спаринг киян на зборі. "Динамо" обіграло "Кайрат" з рахунком 2:0завдяки дублю новачка команди – Ібрагіма Каргбо.

Однак, забиваючи другий м'яч, Ібра отримав від суперника по ногах і через травму не зміг продовжити гру. Як наслідок, на вістрі атак "біло-синіх" замість Каргбо, якого забрали з поля на ношах, з'явився несподіваний футболіст – резервний воротар "Динамо" Владислав Кучерук, який вийшов на заміну на 84-й хвилині.

Дивіться відео матчу "Динамо" – "Кайрат" (2:0)

Чемпіон світу серед молоді Владислав Кучерук, який на минулорічній світовій першості підмінив Андрія Луніна в переможному чвертьфіналі з Колумбією, переодягнувся в польового гравця і останні шість хвилин основного часу і одну хвилину доданого відбігав у нападі.

Владислав Кучерук запам'ятався тим, що кілька разів активно пресингував голкіпера "Кайрата", а ще в одному випадку він був навіть близький до того, щоб забити, але після подачі корнера трохи не дотягнувся до м'яча головою. Таким чином, каші в атаці кіпер "Динамо" не зіпсував.