Тисячі фанатів вийшли на вулиці віддячити збірній Бельгії за "бронзу" ЧС-2018

15 липня 2018, 18:49
Після королівського прийому команда зустрілася з уболівальниками

Фото AFP

У Брюсселі сьогодні проходить вшанування збірної Бельгії , яка завоювала бронзові медалі чемпіонату світу з футболу . У поєдинку за третє місцебельгійці обіграли команду Англії – 2:0 і вперше в історії виграли нагороди мундіалю.

Спочатку футболісти побували на прийомі у Короля Бельгії , а потім проїхалися на двоповерховому автобусі вулицями міста . Після цього команда прибула на площу Гран – Плас , де з балкона Брюссельської ратуші їх вітали десятки тисяч фанатів , які прийшли підтримати свою команду після успішного виступу на мундіалі .

Нагадаємо , що сьогодні проходить фінальний матч чемпіонату світу , в якому грають збірні Франції та Хорватії на стадіоні " Лужники " . Переможець отримає 38 мільйонів доларів , а той, хто програв – на 10 мільйонів менше. Дивитися Франція – Хорватія у вигляді текстової онлайн – трансляції можна на нашому сайті .