Важко повернутися на корт після декрету: українська тенісистка програла на турнірі в Таїланді

12 лютого 2020, 13:36
Українка не змогла подолати стартовий бар'єр турніру WTA

Катерина Бондаренко / Фото: AFP

Українська тенісистка Катерина Бондаренко не змогла подолати стартовий раунд на турнірі WTA International в Хуахіні, Таїланд. У матчі першого кола українка поступилася п'ятій ракетці турніру і 42-й у світі Магді Ліннетт з Польщі з рахунком 2:6, 2:6.

У світовому рейтингу Катерина зараз займає аж 495-е місце, але таке падіння пов'язане з її недавнім декретом і народженням другої дитини.

Нагадаємо, що вчора найкраща тенісистка України Еліна Світоліна невдало стартувала в парному турнірі в Хуахіні. У стартовому матчі українка в парі з Кван Яу Нг з Гонконгу поступилася тандему Сіньюнем Хань (Китай) / Бібіана Схофс (Нідерланди). Проте, Світоліна продовжить виступ на турнірі в одиночному розряді.

Раніше ми розповідали, що українська тенісистка Еліна Світоліна відвідала вечірку гравців в Хуахіні. Українська тенісистка Еліна Світоліна відвідала пляжну вечірку гравців в Хуахіні – на цьому тижні четвертий номер світового рейтингу зіграє на турнірі WTA.

Дивіться, як українська тенісистка Еліна Світоліна подолала друге коло одного з турнірів Великого шолома: