"Туристи" Кубка Америки з Японії отримали чотири м'ячі від команди Чилі

18 червня 2019, 08:59
Чилійці з рахунком 4:0 обіграли запрошену на турнір команду з Азії

Чилі громить Японію 4:0 на Копа Америка / Фото: AFP

Збірна Чилі здобула впевнену перемогу над командою Японії в матчі Кубка Америки з футболу, що відбувається в Бразилії. Зустріч групи C, що відбулася в понеділок в Сан-Паулу, завершилася з рахунком 4:0 на користь збірної Чилі. По голу забили Ерік Пульгар (41-ша хвилина) і Алексіс Санчес (82), а Едуардо Варгас оформив дубль (54, 84).

У наступному матчі збірна Чилі 21 червня зустрінеться з командою Еквадору, збірна Японії днем ​​раніше зіграє з командою Уругваю. Японці на Кубку Америки 2019 року виступають як запрошена команда, як і команда Катару.

Збірна Чилі очолила групу C, випереджаючи Уругвай за додатковими показниками. Японія перебуває на четвертому місці.

Кубок Америки. Груповий етап. 1-й тур. Група C:
Японія – Чилі – 0:4 (0:1)
Голи: Пульгар (41), Варгас (54), Санчес (82), Варгас (83)

Дивіться відео, як Алексіс Санчес забиває переможний гол на доданих хвилинах другого тайму в чемпіонаті Англії:

Раніше ми писали, що Мессі починає з неймовірного фіаско: на старті Кубка Америки Аргентину принизила Колумбія. Команда Ліонеля стала жертвою колумбійських джокерів. Мессі після матчу заявив: "Ми ще повернемося в комфортну ситуацію"

Як повідомлялося раніше, в стартовому матчі Копа Америка Бразилія розгромила Болівію – 3:0. У переможців дубль оформив Філіпе Коутіньйо, ще один гол забив Евертон (85).