Туніс оскаржить своє виключення з Кубка Африки в суді

19 лютого 2015, 15:13
Федерація футболу Тунісу подала апеляцію в CAS на рішення CAF

Наступний Кубок Африки Туніс може пропустити. Фото AFP

Федерація футболу Тунісу (FTF) подала апеляцію до Спортивного арбітражного суду (CAS) в Лозанні на рішення Африканської конфедерації футболу (CAF), яка має намір виключити збірну Тунісу з числа учасників Кубка африканських націй в 2017 році, якщо не надійдуть вибачення від FTF.

У чвертьфіналі Кубка африканських націй 3 лютого футболісти Екваторіальної Гвінеї в додатковий час здолали команду Тунісу з рахунком 2:1, відігравшись на другій доданій до другого тайму хвилині завдяки голу Хав'єра Бальбоа з пенальті. Після матчу головний тренер тунісців Джордж Лікенс звинуватив суддю в тому, що той "забезпечив" суперникам результат, а президент Федерації футболу Тунісу (FTF) Ваді Джари заявив, що відмовляється від членства в CAF.

За підсумками матчу дисциплінарна комісія CAF оштрафувала на 50 тисяч доларів FTF за некоректну поведінку гравців збірної та офіційних осіб в грі з командою Екваторіальної Гвінеї, а також зобов'язала принести офіційні вибачення на адресу CAF за слова її представників про упередженість конфедерації. У разі невиконання припису до 31 березня цього року збірною Тунісу загрожує виключення з числа учасників наступного Кубка африканських націй.