Туніс обіграв Зімбабве і вийшов у плей-офф Кубка Африки

23 січня 2017, 23:49
Збірна Тунісу з рахунком 4:2 перемогла команду Зімбабве в заключному матчі групи В

Туніс - Зімбабве - 4:2. Фото AFP

<p><span>Туніс – Зімбабве – 4:2. Фото AFP</span></p>

Футболісти збірної Тунісу здобули перемогу над командою Зімбабве в матчі групового етапу Кубка африканських націй-2017, який проходить у Габоні.

Зустріч заключного третього туру групи B пройшла в понеділок і завершилася з рахунком 4:2 на користь тунісців. У складі переможців голи забили Наїм Слити (9-а хвилина), Юссеф Мсакні (22), Таха Хеніссі (36) і Вахбі Хазрі (45, з пенальті). У переможених відзначилися Ноулідж Мусона (42) і Тендай Ндоро (58).

Збірна Тунісу з 6 очками посіла друге місце в групі B і вийшла до чвертьфіналу турніру, де 28 січня зіграє з командою Буркіна-Фасо. Збірна Зімбабве з одним балом стала четвертою і не потрапила в плей-офф.

Кубок Африки-2017: розклад, результати, таблиці