Сажотрус не зміг виграти Берлінський марафон

25 вересня 2016, 14:25
Ефіопські бігуни Бекеле і Кебеде стали переможцями Берлінського марафону

Учасник марафону вбрався як сажотрус. Фото AFP

Ефіопські легкоатлети Кененіса Бекеле і Абера Кебеде стали переможцями минулого в неділю традиційного Берлінського марафону.

Бекеле виграв забіг серед чоловіків, подолавши дистанцію за 2 години 3 хвилини і 3 секунди. Другий результат показав кенієць Вілсон Кіпсанг, який поступився Бекеле всього 10 секунд. Третє місце зайняв ще один кенієць Чебет Еванс (2: 05.31).

У жінок на дистанції не було рівних Аберу Кебеде, яка пробігла марафон за 2 години 20 хвилин і 45 секунд. Друге і третє місце в забігу зайняли співвітчизниці Кебеде Бірхане Дібаба (2: 23.58) і Руті Ага (2: 24.41).

У Берлінському марафоні також традиційно беруть участь "спортсмени" в різних безглуздих костюмах. Цього року запам'ятався "сажотрус" (на фото).