Потрійний успіх українських плавців на Кубку світу в Токіо

10 листопада 2018, 13:18
Михайло Романчук взяв бронзу і золото, Сергій Фролов – бронзу

Михайло Романчук. Фото facebook.com/olympicua

На стартував учора в Токіо шостому етапі Кубка світу з плавання знову блискучі результати показав один з провідних українських плавців – Михайло Романчук , якийв серпні був визнаний кращим спортсменом місяця в Україні.Нагадаємо , що це передостанній етап Кубка світу , триватиме до 11 листопада включно , а останній відбудеться 15-17 листопада в Сінгапурі .

Спочатку Романчук в Токіо показав третій результат на дистанції 400 метрів вільним стилем – 3 : 42,63 . Українець програв переможцю – Маку Хортону з Австралії – 2,05 секунди . Другим був японець Косуке Хагіно , що відстав від чемпіона на 1,66 секунди . Шостим у фінальним запливі виявився ще один українець – Сергій Фролов ( програв Хортону 4,44 секунди ) .

А на дистанції 1500 метрів вільним стилем Романчук і Фролов дружно, як і на п'ятому етапі Кубка світу в Пекіні (2-4 листопада), піднялися на п'єдестал пошани . Романчук виграв дистанцію з показником 14 : 27,93 , Фролов відстав на 11,29 секунди . Другим до фінішу прийшов японець Сього Такеда ( програв Романчуку 5,33 секунди ) .

Нагадаємо, що в кінці літа Михайло Романчук став дворазовим переможцем чемпіонату Європи 2018 року з плавання, який проходив в Глазго, Шотландія.

Також ми писали, що українська легкоатлетка Марина Бех вийшла заміж за віце-чемпіона світу з плавання Михайла Романчука.