Троє українських біатлоністів виступлять в елітному мас-старті на Кубку світу в Ансі

21 грудня 2019, 18:31
У жінок дистанцію пробіжать Дарія Блашко і Олена Підгрушна, у чоловіків – Дмитро Підручний

Дарина Блашко / Фото: Instagram

У неділю третій етап Кубка світу з біатлону у французькому Ансі закриється двома гонками з масовим стартом. У них допускають всього по 30 найкращих спортсменів поточного сезону у чоловіків і жінок. Право виступити в них від України отримали троє біатлоністів. До слова, сьогодні в гонці переслідування у жінок Олена Підгрушна стала 12-ю .

До мас-старту відбирають 25 найкращих в світовому рейтингу, до яких додають п'ятірку найкращих на даному етапі. Цікаво, що наші лідери, Підгрушна і Дмитро Підручний займають однакові позиції, перебуваючи на 16-му рядку табеля про ранги. Чим, власне, і забезпечили собі участь у завтрашніх гонках у Франції. До слова, Діма сьогодні потрапив до ТОП-20, але залишився незадоволеним своєю стрільбою.

Ще однією нашою представницею в еліті буде Дарія Дашко. Ексбілоруска в суботу показала свій найкращий результат в Кубку світу, посівши 14-те місце і не зробивши жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах. Вона пробилася до мас-старту за додатковою квотою.

Чоловіча гонка в Ансі почнеться о 13:10 за київським часом, жіноча – о 15:15.

Дивіться сюжет про те, що Підручний та Меркушина виступлять на традиційній Різдвяній гонці в Німеччині