Триллер у Дружківці: "Донбас" і "Дніпро" видали суперматч на старті УХЛ

14 вересня 2019, 21:54
Діючі чемпіони програли "Дніпру" з рахунком 4:5 в овертаймі

Новий сезон Української хокейної ліги стартував! За традицією, в першому поєдинку зустрічався чемпіон і віце-чемпіон країни: "Донбас" в Дружківці на арені "Альтаїр" приймав херсонський "Дніпро". І матч порадував глядачів великою кількістю забитих шайб і цікавою розв'язкою.

Уже в першому періоді було забито п'ять голів. Гості відкрили рахунок, після чого "Донбас" зрівняв і вийшов вперед, але вже через 20 секунд пропустив – 2:2. А в кінцівці стартового періоду "Дніпро" реалізував більшість і знову повів.

Другий період став часом затишшя. "Донбас" частіше грав в меншості, але гості розвинути встиг не змогли, а господарям не вдалося зрівняти рахунок.

У третьому періоді діючий чемпіон зрівняв і вдруге в матчі вийшов вперед, але за дві хвилини до закінчення поєдинку латвійський легіонер "Дніпра" Мікс Ліпсбергс оформив дубль і перевів гру в овертайм. У грі 3 на 3 останнє слово залишилося за гостями – переможну шайбу забив Сергій Дорофєєв.

4:5 Сергій Дорофєєв

Нагадаємо, що всього в чемпіонаті України з хокею візьмуть участь шість клубів: "Білий Барс" Біла Церква, МХК "Динамо" Харків, "Дніпро" Херсон, "Донбас" Донецьк, "Кременчук" Кременчук, "Крижані Вовки" Київ.

Регулярний чемпіонат буде складатися з 120 матчів. Таким чином, кожна команда проведе по 40 ігор (20 – вдома, 20 – на виїзді). Чемпіонат триватиме до 7 березня.