Триллер з 13 голами в Стамбулі: "Ліверпуль" виграв Суперкубок у "Челсі" за пенальті, образивши друга Шеви

15 серпня 2019, 00:47
В ігровий час було забито чотири м'ячі. Ще дев'ять голів додалося в серії післяматчевих 11-метрових

В Стамбуле завершился матч за первый трофей еврокубкового сезона. В игре за Суперкубок УЕФА встречались победитель Лиги чемпионов "Ливерпуль" и триумфатор Лиги Европы "Челси".

Онлайн матчу за Суперкубок УЄФА "Ліверпуль" – "Челсі"

Для друга Андрія Шевченка – Френка Лемпарда – цей поєдинок був шансом здобути свій перший приз на посаді головного тренера "Челсі". Стосовно коуча "Ліверпуля" Юргена Клоппа, то це був 800-й матч в його тренерській кар'єрі.

Опитування фанатів: Кого бажаєте бачити новим тренером "Динамо"

120 хвилин ігрового часу в Стамбулі завершилися внічию – 2:2. І доля трофею в англійському євродербі визначалася в серії пенальті. В результаті більш вдалішим виявився "Ліверпуль", перемогу якому приніс сейв резервного воротаря мерсисайдців Адріана після десятого в серії удару гравця "Челсі" Абрахама.

Таким чином, друг Шеви Лемпард залишився без трофея...

Орігі (3:2) – Маунт (3:3)
Александер-Арнольд (4:3) – Емерсон (4:4)
Салах (5:4) – Абрахам (5:4 – воротар)

Дивіться відео голів в матчі "Ліверпуль" – "Челсі"

Кращі моменти додаткових таймів

Нагадаємо, що вперше в історії матч за Суперкубок УЄФА довірили жінці-арбітру. Обслуговувала поєдинок "Ліверпуль" – "Челсі" француженка Стефані Фраппар, яка в липні працювала в фіналі жіночого чемпіонату світу між збірними США і Голландії.

Цікаво, що на 40-й хвилині за рахунку 1:0 на користь "Челсі" красуня-арбітр Стефані Фраппар скасувала гол півзахисника лондонців Крістіана Пулішича після консультації з рефері, які відповідають за систему VAR. У гравця "Челсі" був зафіксований офсайд, хоча боковий суддя не підняла прапор.

Також ми писали, що у Суперкубка "Ліверпуль" – "Челсі" була "українська" інтрига: міг впасти рекорд Олега Блохіна. Легендарний екс-динамівець ризикував втратити звання кращого снайпера Суперкубка УЄФА, якби вінгер "Челсі" Педро забив в ворота "Ліверпуля" два м'ячі, але іспанець шансом обійти Блохіна не скористався.