Три "золота" відразу: український важкоатлет шокував всіх на чемпіонаті Європи

13 квітня 2019, 12:16
Українець став кращим в ривку, поштовху та сумі двоборства

Український важкоатлет Дмитро Чумак став переможцем чемпіонату Європи, який проходить в Батумі, Грузія. У ваговій категорії до 102 кг спортсмен показав результат 391 кг (175 кг + 216 кг) і отримав три золоті медалі: в ривку, поштовху та сумі двоборства.

Крім цього українець Костянтин Рева завоював бронзову медаль у поштовху з результатом 207 кг (ривок 161 кг, сума двоборства 368 кг).

Відзначимо, що раніше на турнірі українець Кирило Пирогов у ваговій категорії ідо 96 кг завоював бронзову медаль у ривку. Він показав результат 171 кг.

Нагадаємо, що в ці дні в Бухаресті проходить чемпіонат Європи з боротьби. Вчора українка Аліна Бережна виграла золоту медаль, а Тетяна Кіт і Лілія Горішна задовольнялися "сріблом". Сьогодні за золоту медаль чемпіонату Європи побореться наш знаменитий борець Жан Беленюк.

Раніше ми писали, що українки здійснили фурор на чемпіонаті Європи з боротьби: вчора завоювали три "золота". Оксана Лівач, Ірина Гусяк та Алла Черкасова стали чемпіонками Європи, сьогодні їх успіх можуть повторити Лілія Горішна, Тетяна Кіт і Аліна Бережна.