Три шайби за дві хвилини забезпечили чемпіону "регулярки" переможний старт у плей-оф

1 вересня 2020, 21:57
Дубль на свій рахунок записав Андрій Денискін

«Кременчук» - «Білий Барс»

1 вересня відновився чемпіонат УХЛ. Сьогодні ввечері пройшов перший півфінальний матч в серії між переможцем регулярної першості "Кременчуком" і "Білим Барсом". На домашній арені кременчужани здобули вагому перемогу, відправивши у ворота гостей п'ять шайб – 5:1. Раніше "Кременчук" зарубався з "Донбасом" на передсезонному турнірі.

Перший період команди провели на хороших швидкостях, мали досить багато шансів відкрити рахунок, проте реалізувати свої моменти обидва клуби так і не змогли. До третьої хвилини другого періоду ворота Ігоря Давлетшина і Кирила Кучера залишалися сухими. Доки точний кидок на свій рахунок не записав Андрій Денискін, забивши першу шайбу в півфіналі плей-оф у "Кременчука".

Зрівняти рахунок "Білий Барс" зміг уже на старті третього періоду – гол у активі досвідченого Романа Благого. Однак рівновага була недовгою. Всього через 25 секунд Іван Савченко знову вивів господарів вперед. А середина третього періоду і зовсім стала для білоцерківців провальною: "городяни" тричі відзначилися у воротах "Барса". Дубль оформив Денискін, а Созонов і Коробов забили вперше в матчі – 5:1.

"Кременчук" – "Білий Барс"

"Кременчук" – "Білий Барс" 5:1
(0:0, 1:0, 4:1)

Шайби: 1:0 Денискін (Дубінін, Коробов), 22:57; 1:1 Благой (Мазур, Грицюк), 40:12; 2:1 Савченко (Бойових, Хрішпенц), 40:37; 3:1 Денискін (Коробов, Дубінін), 50:42; 4:1 Созонов (Савченко, Пукса), 51:49; 5:1 Коробов (Дубінін, Денискін), 52:49.
Рахунок в серії – 1:0.

Вже 2 вересня "Кременчук" та "Білий Барс" проведуть другий матч півфіналу плей-оф УХЛ. Завтра ж у боротьбу вступлять "Донбас" і "Дніпро".

Ми вже також повідомляли, що в наступному хокейному сезоні можемо побачити в УХЛ команду з Краматорська.