Три пенальті, вилучення та шість голів: "Арсенал" і "Чорноморець" видали супершоу в Києві

12 травня 2019, 16:28
Одесити вирвали очко на 91-й хвилині і зберегли примарні шанси на продовження своєї прописки в УПЛ

У нижній шістці чемпіонату України відбувся один з найбільш захоплюючих матчів сезону. Претенденти на виліт – київський "Арсенал" і одеський "Чорноморець" – влаштували трилер з трьома пенальті, одним видаленням і шістьма голами, який завершився мега-результативною нічиєю – 3: 3. Одесити врятувалися від поразки на 91-й хвилині, продовжуючи займати останню сходинку турнірної таблиці, однак зберігаючи при цьому невеликі шанси на продовження своєї прописки в "вишці". Нагадаємо, остання команда УПЛ безпосередньо опускається в Першу лігу, тоді як 10-й і 11-й клуби "вишки" проведуть перехідні матчі з представниками нижчого дивізіону.

"Арсенал-Київ" – "Чорноморець" – 3: 3

Голи: Вакуленко, 57 (з пенальті), 77, Ковпак, 88 – Вільхамссон, 10 (з пенальті), Семенів, 62, Бабенко, 90 + 1 (з пенальті)

"Арсенал-Київ": Підківка – Жичиков, Башлай, Вакуленко, Дубінчак – Танковський, Домбровський – Калитвінцев, Оріховський (Мудрик, 64), Авагімян (Ліпартія, 46) – Міссі Мезу (Ковпак, 46)

"Чорноморець": Кожухар – Трубочкін, Гошкодеря (Остапенко, 71), Грачов, Норенков – Мусолітін, Бабенко – Танчик, Аржанов, Вільхамссон (Павлов, 82) – Коваль (Семенів, 60)

Вилучення: Аржанов, 45 + 1 ( "Чорноморець", друга жовта картка).

Як повідомлялося раніше, Паулу Фонсека спростував інтерес "Шахтаря" до екс-динамівця Євгена Хачеріді. "У нас – відмінні захисники", – сказав наставник "гірників".

Також з'явилися нові подробиці травми лідера "Динамо". Як виявилося, у півзахисника Віталія Буяльського зламане не одне ребро, а два.