Три голи за один тайм: огляд розгромної перемоги "Тоттенхема" над "Боруссією"

14 лютого 2019, 09:20
Голи та найкращі моменти першого матчу 1/8 фіналу на "Вемблі"

/ Фото: AFP

Лондонський "Тоттенхем" розгромив дортмундську "Боруссію" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і зробив вагому заявку на вихід до наступного раунду. Поєдинок відбувся в Лондоні на стадіоні "Вемблі" і завершився з рахунком 3:0. Рахунок був відкритий тільки в другому таймі. А на останніх хвилинах гри господарям поля вдалося забити двічі протягом трьох хвилин.

Дортмундський клуб вперше за дев'ять років пропускає три м'ячі в трьох матчах поспіль – раніше команда Люсена Фавра пропустила по три м'ячі в матчах проти "Вердера" і "Хоффенхайма" (3:3). Але вперше в історії всі три м'ячі "Боруссія" пропустила в другому таймі.

"Тоттенхем" – "Боруссія" Д – 3:0
Голи:
Сон Хин Мін (47), Вертонген (83), Льоренте (86)

"Тоттенхем": Льоріс, Фойт, Санчес, Алдервейрелд, Орьє, Сіссоко (Ваньяма, 90), Вінкс, Вертонген, Еріксен, Сон Хин Мін (Ламела, 90), Лукас Моура (Льоренте, 84).

"Боруссія" Д: Бюркі, Хакімі, Топрак, Загаду (Шмельцер, 77), Діалло, Дауд, Вітцель, Ділейні, Санчо (Геррейро, 88), Гетце, Пулішіч (Бруун Ларсен, 88).

Попередження: Орьє (12), Ділейні (53).

Нагадаємо, сьогодні в Піреї київське "Динамо" зустрінеться з грецьким "Олімпіакосом" в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи. Онлайн "Олімпіакос" – "Динамо" буде доступний на нашому сайті. Початок матчу – о 20:00.

А о 22:00 в Харкові почнеться матч цієї ж стадії між донецьким "Шахтарем" і "Айнтрахтом" з Франкфурта. Дивитися матч "Шахтар" – "Айнтрахт" можна буде за допомогою нашого текстового онлайну.