Три голи Морати скасували, а Мессі забив – "Барселона" перемогла "Ювентус"

29 жовтня 2020, 08:30
Іспанська команда стала одноосібним лідером групи G, де грає київське "Динамо"

/ Фото: Reuters

Центральний матч середи в Лізі чемпіонів відбувся в Турині. Наш сайт вів онлайн "Ювентус" – "Барселона". Каталонці виправдали надії букмекерів і здобули "суху" перемогу з рахунком 2:0.

Ліонель Мессі вийшов у гостей зі стартових хвилин, а ось його головний опонент у світовому футболі Кріштіану Роналду зустріч пропустив через коронавірус. Переможний м'яч був забитий уже на 14-й хвилині. Після передачі Мессі французький форвард Усман Дембеле пробив по воротах "Юве" з лінії штрафного, і м'яч після рикошету опинився в сітці – 0:1.

У господарів дуже старався колишній нападник "Реала" й "Атлетіко" Альваро Мората, який відправив м'яч у ворота "Барси" три рази. Але тричі (!) його голи скасовували через положення "поза грою": двічі в першому таймі, один раз – у другому.

Дізнавайтеся всі результати матчів 28 жовтня в Лізі чемпіонів.

А в кінці поєдинку "Ювентус" залишився в меншості після другої жовтої картки турка Меріха Деміраля. На останній хвилині Ансу Фаті заробив пенальті (його підштовхнув Федеріко Бернардескі), а Лео Мессі чітко реалізував вирок. Дивіться огляд матчу.

"Барселона" з двома перемогами очолила групу G, а італійці з трьома очками залишилися на другому місці.