Три голи і видалення: відео-огляд матчу Прем'єр-ліги "Бернлі" – "Евертон"

3 березня 2018, 17:44
У стартовому поєдинку 29 туру чемпіонату Англії "Бернлі" обіграв "Евертон" з рахунком 2: 1

"Бернлі" - "Евертон" - 2:1. Фото AFP

" Бернлі " вдома обіграв " Евертон " в матчі29-го туру чемпіонату Англії з футболу.
Зустріч, що пройшла в суботу в Бернлі, завершилася з рахунком 2: 1 на користь господарів. У складі переможців голи забили Ешлі Барнс (56-а хвилина) і Кріс Вуд (80). У тих, хто програв відзначився Дженк Тосун (20). На 86-й хвилині після отримання червоної картки з поля був видалений захисник "Евертона" Ешлі Вільямс.

"Бернлі" набрав 40 очок і посідає сьоме місце в чемпіонаті Англії, "Евертон" з 34 балами йде дев'ятим.

Відзначимо, що вся увага в цей уїк-енд в Англії буде прикута до недільного матчу – "Манчестер Сіті" приймає "Челсі". І хоча в турнірній таблиці між командами прірва, але від цього принциповості протистояння не втратить.

Нагадаємо, що донецький
 "Шахтар" підписав контракт з нападником "Манчестер Сіті". Орендна угода з Оларенважу Кайоде діє до кінця сезону .

Завершиться 29-й тур чемпіонату Англії в понеділок матчем " Крістал Пелас " – " Манчестер Юнайтед " , який розпочнеться о 22:00 за київським часом .