Третє коло чемпіонату України з хокею стартує суперпоєдинком "Донбас" – "Дженералз"

14 жовтня 2016, 21:30
"Кривбас" прийматиме "Кременчук", "Витязь" зіграє з "Білим Барсом"

Фото uhl.com.ua

У рамках 11-го туру чемпіонату України сезону-2016/17 пройдуть зустрічі в Дружківці, Кривому Розі та Харкові.

Зустріч другої і четвертої команд турнірної таблиці стане центральною у найближчому турі. Пауза в чемпіонаті явно пішла на користь "Донбасу", який в минулих двох матчах набрав шість очок, а пропустив лише один раз. За цей період в команді дебютували двоє новачків – Роман Благой, а також В'ячеслав Хакімов і обидва вже встигли набрати свої перші бали в УХЛ.

Що стосується "Дженералз", то вперше "Донбасу" може протистояти новобранець киян – білорус Сергій Колосов, який дебютував у УХЛ грою проти "Кривбасу". В тій грі він заробив 2 хвилини штрафу і двічі безрезультативно атакував ворота криворіжців.

Зазначимо, що в рамках "регулярки" в Дружківці "генерали" набирали очки лише один раз, коли в січні поточного року взяли верх над "Донбасом" у серії булітів.

"Донбас" Донецьк – "Дженералз" Київ
15 жовтня. 13:30. Дружківка. Льодова арена "Альтаїр".
Трансляція: XSPORT
Попередня зустріч: "Дженералз" – "Донбас" – 2:1 Б

У цьому сезоні опоненти вже встигли обмінятися перемогами. Команда Олександра Куликова святкувала перемогу в овертаймі (2:1). Підопічні Дмитра Підгурського взяли переконливий реванш в основний час.

В попередньому турі "Кривбас" уже піднявся на верхню сходинку турнірної таблиці і постарається, будь-що залишитися на вершині. "Кременчук" у 10-му турі "всуху" переграв "Білий Барс" і завдяки шести закинутим шайбам зберіг звання найбільш результативної команди – 41 гол.

"Кривбас" Кривий Ріг – "Кременчук" Кременчук
16 жовтня. 13:00. Кривий Ріг. "Льодова арена".
Попередня зустріч: "Кременчук" – "Кривбас" – 1:4

Двом аутсайдерам чемпіонату "Витязю" та "Білого Барсу" поки вдається відбирати очки тільки одне в одного. Причому, команди обмінялися саме домашніми перемогами (3:1 в Білій Церкві і 5:2 у Харкові).

Так що особиста зустріч – ідеальний шанс для однієї з команд перервати серію невдач.