Третє "золото" Євроігор за добу: українська супер-Настя знищила всіх своїх суперниць у Мінську

22 червня 2019, 22:13
Найяскравіші кадри фінального поєдинку українки Анастасії Сапсай проти грузинки Олени Кабадзе

/ Фото: Reuters

Українська самбістка Анастасія Сапсай виборола золото Європейських ігор-2019 у Мінську. Причому зробила це в найпрестижнішій ваговій категорії – понад 80 кг. На шляху до фіналу Анастасія перемогла литовку Карину Стефанович (9:0), після чого виграла у господарки змагань Катерини Калюжної з Білорусі (5:0). Нарешті, у фінальному поєдинку 25-річна українка не залишила жодних шансів грузинці Олені Кабадзе, здолавши її з рахунком 4:0.

Найяскравіші фото фіналу Сапсай – Кабадзе (українка – в червоному)

Фото – Reuters

Відзначимо, що це вже третя золота медаль для України на Європейських іграх у Мінську. Перші дві були здобуті в дзюдо. Дебютну перемогу нашій країні в столиці Білорусі принесла Дар'я Білодід, яка перемогла у фіналі суперницю з Росії Ірину Долгову.

Дар'я Білодід без кімоно: наймиліші фото чемпіонки

А слідом за Дар'єю Білодід на вищий щабель п'єдесталу пошани піднявся Георгій Зантарая. Причому за перемогу в Мінську Зантарая, як і Білодід, отримав відразу дві золоті медалі. Оскільки у дзюдоїстів ці змагання одночасно є і чемпіонатом Європи, то під час церемонії нагородження Георгію вручили дві нагороди – від організаторів Європейських ігор, а також від Європейського союзу дзюдо.

Нагадаємо, що ми побували на тренуванні українського легкоатлета Богдана Бондаренка перед стартом на Європейських іграх. Він побореться за нагороди в стрибках у висоту.

Богдан Бондаренко: тренування в Києві перед стартом Європейських ігор 2019. Фото О.Бойко