Тренера звільнили після того, як він чотири хвилини матюкав журналістів на пресконференції

18 листопада 2019, 21:06
Наставник з третього дивізіону Англії виголосив 58 нецензурних слів

Майкл Джоллі / Фото: Reuters

Головний тренер клубу з третього дивізіону Англії "Грімсбі Таун" Майкл Джоллі був звільнений відразу ж після того, як дав скандальну пресконференцію. Раніше ми повідомляли, що в Італії звільнили тренера після перемоги з рахунком 27:0 за неповагу до суперника.

Його команда не перемагала з вересня, а після поразки 0:4 від "Лейтон Орієнт" нерви фахівця здали остаточно і він вирішив зігнати свою злість на журналістах. Після гри Джоллі вийшов до представників мас-медіа і за допомогою нецензурної лексики висловив все, що він про них думає. За даними BBC, за чотири хвилини свого спічу наставник вимовив близько 58 матюків.

До того ж, на офіційному сайті клубу розміщена інша версія звільнення тренера, мовляв, Джоллі пішов через погані результати своєї команди, яка зараз посідає 18-у сходинку в турнірній таблиці серед 24 клубів.

Взагалі представники нижчих дивізіонів чемпіонату Англії частенько стають головними героями курйозних новин. Ми вже розповідали, що ірландський футболіст прославився після тренування, розбивши скло своєї машини.

Раніше ми також розповідали, як мільйонер придбав клуб, звільнив тренера і призначив себе замість нього. Мільйонер Гленн Темплін 12 листопада став власником клубу "Ромфорд", що представляє восьмий дивізіон чемпіонату Англії.

Дивіться, як один з лідерів чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" вперше втратив очки в поточній Лізі чемпіонів: