Тренер "Шальке" не вважає Коноплянку швидким і тактично гнучким гравцем

9 грудня 2018, 18:46
У суботу в матчі з "Боруссією" Д українець зіграв лише 15 хвилин

Доменіко Тедеско. Фото AFP

В суботньому матчі 14-го туру чемпіонату Німеччини з футболуміж " Шальке " і дортмундською "Боруссією " лише на 76 -й хвилині на полі з'явився український легіонер Євген Коноплянка . Якраз після того , як лідер Бундесліги забив другий м'яч стараннями 18 – річного англійського таланту Джедона Санчо і зробив рахунок 2 : 1 на свою користь . Так в результаті рурське дербі і закінчилося .

Після фінального свистка головний тренер господарів Доменіко Тедеско змушений був відповідати на питання журналіста , чому він не випустив Коноплянку раніше , а не за 15 хвилин до фінального свистка . Адже першу заміну наставник " Шальке " справив на 37 -й хвилині ( гості вже вигравали – 1 : 0 ) , а другу – на 55 -й ( рахунок тоді не змінився ) .

" Мені потрібен був швидкий і тактично гнучкий гравець на вістрі атаки , – цитує Команда №1 німецький Kicker . – А Мендільо найшвидший з тих , хто може атакувати з глибини поля . Тому він вийшов замість Бургшталлер а" .

Тобто , потрібно розуміти , що Коноплянка – не є швидким і тактично гнучким гравцем .

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що головний тренер " Шальке " абсолютно довіряє Коноплянці. Сам Тедескі в інтерв'ю " Сегодня" заявив : " Ніяких претензій до нього немає . Коно – відмінний футболіст ! "