Тренер збірної Ісландії: "Дуже дивно грати без уболівальників, але я звик до цього в своєму клубі"

6 вересня 2016, 00:33
У ісландській збірній чекали, що Шевченко довірить місце в старті молодим футболістам

Хеймір Хадльгрімссон. фото AFP

Головний тренер збірної Ісландії Хеймір Хадльгрімссон прокоментував нічию з Україною (1:1).

"Перш за все, хочу подякувати українській стороні за прийом. Я дуже задоволений тим, як нас зустрічали і кажу "спасибі". Дуже дивно грати без уболівальників, але я звик до цього в своєму клубі. Напевно, це дивно для футболістів.

Я задоволений тим, що ми взяли одне очко в матчі з Україною. Це дуже сильна команда, яка додала в другому таймі. Перший для них складався гірше, але після перерви вони додали. Думаю, що з молодим тренером збірна України буде і далі прогресувати.

Чекав, що Шевченко довірить місце в складі молодим футболістам, так і сталося. Що стосується сильних сторін вашої збірної, то ми чекали, що основна небезпека буде виходити від крайніх півзахисників – Ярмоленко і Коноплянки. Ми приділяли їм велику увагу, і, можливо, занадто сильно притискалися до своїх воріт в першому таймі.

Повторюся, ми щасливі, що сьогодні взяли одне очко. Ми добре почали відбір після успішного для нас чемпіонату Європи, і цим задоволені.

Ми успішно виступили на Євро, однак для нас успіх – сильнішає від матчу до матчу. Ми добре почали цей поєдинок, потім гол України, звичайно, нас надломив. Повторюся, Україна була кращою в другому таймі", – сказав Хадльгрімссон.