Тренер збірної Вірменії: "Португальський водій возив нас 40 хвилин і висадив на пустирі"

15 листопада 2014, 15:58
Вірмени шоковані прийомом в Португалії

Португальці виграли мінімально. Фото AFP

Головний тренер збірної Вірменії Бернар Шалланд після матчу з Португалією ( 0 : 1 ) заявив , що приймаюча сторона використовувала різноманітні хитрощі, щоб перешкодити вірменській команді добре підготуватися до гри .

- Ми приїхали в середу , і нам надали абсолютно непридатне для тренувань поле . Ми спробували вибрати інше , але нам сказали , що воно зайняте , так як там працює збірна Португалії . Але ніякої збірної Португалії там в той день не було – португальці тренувалися на стадіоні " Алгарве " , де потім пройшла гра .

Коли ми поїхали на стадіон перед матчем , водій автобуса витратив на дорогу сорок хвилин замість десяти і висадив нас на якомусь пустирі . Як може бути , що водій не знав дороги ? Яким чином ?! Ми звернулися за допомогою до поліцейського, і він теж сказав , що не знає , як проїхати до стадіону. Як таке можливо ?! З португальської сторони це була дуже погана стратегія . На поле у Португалії є клас. За його межами – ніякого , – сказав Шалланд .

Нагадаємо , що матч проходив на півдні Португалії , в невеликому місті Фару , яке приймало матчі Євро -2004. Вірменія поступилася Португалії з рахунком 0 : 1 . Єдиний гол в матчі на 72-й хвилині забив Кріштіану Роналду.