Тренер Хорватії: У нас залишився порох на англійців в півфіналі ЧС-2018

8 липня 2018, 10:04
Златко Даліч заявив, що його команда мотивована провести ще два найкращих матчі на ЧС-2018 і перемогти

Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч

Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч заявив , що у його команди ще залишився " порох " на англійців , з якими хорватам доведеться зустрітися в півфіналі чемпіонату світу з футболу. Збірна Хорватії по пенальті обіграла команду Росії і стала останнім півфіналістом турніру . Основний і додатковий час матчу в суботу в Сочі завершився з рахунком 2 : 2 , а в серії пенальті хорвати виграли 4 : 3 .

"Звичайно , у нас залишився порох на англійців . Ми не хочемо зупинятися в півфіналі . Ми мотивовані і хочемо провести ще два найкращих матчі на цьому турнірі . Я вірю в це " , – сказав Даліч.

Нагадаємо, що президент Хорватії станцювала в vip-ложі стадіону перед Медведєвим на ЧС -2018 . Колінда Грабар – Кітарович показала щирі емоції під час матчу Росія – Хорватія в чвертьфіналі чемпіонату світу .

Раніше ми писали, що Огнен Вукоєвич і Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу. Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру " Слава Україні ! " .

У півфіналі збірна Хорватії зіграє з командою Англії . Матч пройде 11 липня на московському стадіоні " Лужники". Розклад і результати всіх матчів ЧС-2018.