Тренер "Гента": "Радіємо, що не пропустили восьмий-дев'ятий голи"

21 жовтня 2016, 09:50
Ванхазебрука злить той факт, що футболісти не віддавалися на сто відсотків весь матч

Хейн Ванхазебрук. Фото ФК "Шахтар"

Наставник "Гента" Хейн Ванхазебрук – про поєдинок із "Шахтарем" (0:5) в Лізі Європи.

- Можна аналізувати матч з різних сторін. Ми досить непогано почали, нам все вдавалося. Але не потрібно було пропускати такий м'яч. Це було схоже на різдвяний подарунок в красивій коробочці, і супернику було приємно її чути – він цю можливість використовував.

На старті у "Шахтаря" були певні проблеми, але після першого гола все змінилося і він виявився в дуже вигідній ситуації. Цей м'яч змінив всю гру. У нас були можливості зрівняти рахунок, але ми їх не використали. Після цього – 2:0, і після закінчення хорошого першого тайму ми мали такий результат.

У другій половині ми мали намір відіграти один м'яч, але вийшли на поле і пропустили схожі між собою третій і четвертий голи. Чесно кажучи, наші сьогоднішні дії – це не гра в обороні. Ми не діяли колективно, що не підстрахували один одного. Мусимо визнати, що дії в обороні сьогодні не вдалися. Пізніше у Кулібалі були непогані шанси змінити хід поєдинку, але... За останніми двадцяти хвилинах ми раді, що не пропустили восьмий-дев'ятий, – при такій грі можна було це зробити.

Звичайно, мене трохи дратує той факт, що футболісти не віддавалися на сто відсотків весь матч. Ми не та команда, яка може дозволити собі розслабитися в другому таймі і працювати упівсили. У минулому році в Лізі чемпіонів ми отримали важливі уроки: як потрібно грати, викладатися і добувати результат. Вони нам дуже допомогли. І сьогодні, напевно, перший раз, коли ми цими знаннями не скористалися. У мене вже була розмова з хлопцями після матчу, будемо спілкуватися і далі. Зараз же залишається тільки привітати "Шахтар" із заслуженою перемогою.