Тренер фехтувальниць: "На Олімпіаді потрібна медаль, будь-яке інше місце засмучує"

6 серпня 2016, 19:58
Гарник Давідян прокоментував виступ наших шпажисток

Гарник Давідян. Фото НОК України

У перший змагальний день в Ріо 2016 Україна залишилася без нагород у фехтуванні на шпагах. Тут найбільше сподівалися на олімпійську чемпіонку Яну Шемякіну.

Яна любить стартувати проти сильних суперників. І жереб їй тут підсобив в особі бронзової призерки Лондона-2012 в команді американки Кортні Харлей. Було дуже важко, Яна "горіла" – 10:13, але вирвала перемогу – 14:13.

Далі, здавалося, буде трохи простіше. Але японка Нозомі Сато виявилася міцним горішком, який був Яні не по зубах – 8:11. Не допомогла і підтримка на трибунах олімпійської чемпіонки Ольги Харлан.

Паралельним курсом в 1/8 фіналу програла і Олена Кривицька, поступившись француженці Лорен Рембі – 7: 9.

Після поразок на дівчатах не було особи. Слово взяв головний тренер національної команди Гарник Давідян: "Це Олімпіада. Програш засмучує, перемога радує. На Олімпіаді потрібна медаль. Будь-яке інше місце засмучує.

Тим більше, що обидві були готові боротися в індивідуальних змаганнях за нагороди.

Нічого. Вони зараз будуть більш зібраними і згуртованими в командних змаганнях. Вони розуміють, що це останній шанс поїхати з медаллю на грудях".