Тренер довірив Коноплянці зіграти хвилину в матчі "Шальке" – "Герта"

3 березня 2018, 19:25
Футболісти "Шальке" обіграли "Герту" і вийшли на друге місце в таблиці Бундесліги

"Шальке" мінімально обіграв "</s

Футболісти " Шальке " обіграли на своєму полі берлінську " Герту " в матчі 25-го туру чемпіонату Німеччини і вийшли на друге місце в турнірній таблиці .

Зустріч пройшла в суботу в Гельзенкірхені і завершилася з рахунком 1 : 0 на користь господарів . Єдиний м'яч забив Марко Пьяца на 37 -й хвилині .

Український півзахисник " Шальке " Євген Коноплянка вийшов на заміну на 89-й хвилині і відзначитися результативними діями не встиг .

Нагадаємо , що на початку лютогоКоноплянка забив гол і зізнався в любові німецьким вболівальникам: український футболіст відкрив рахунок в матчі " Шальке " – " Вердер " ( 1 : 2 ) .

" Шальке " набрав 43 очки і змістив з другого рядка дортмундську " Боруссію " ( 41 ) , а на третє місце піднявся франкфуртський " Айнтрахт " ( 42 ) , який обіграв " Ганновер " з рахунком 1 : 0 завдяки голу Данні да Кости ( 39- а хвилина ) .