Тренер "Боруссії" довірив Ярмоленку бити пенальті

24 жовтня 2017, 23:52
У матчі Кубка Німеччини українець забив гол з пенальті у ворота "Магдебурга"

Андрій Ярмоленко забив гол у Кубку Німеччини. фото AFP

У матчі другого раунду Кубка Німеччини з футболу дортмундська "Боруссія" на виїзді обіграла одного з лідерів третьої ліги чемпіонату країни "Магдебург". Поєдинок пройшов у вівторок і завершився перемогою команди Бундесліги з розгромним рахунком 5: 0.

Голами у складі "Боруссії" відзначилися Гонсало Кастро (42-а хвилина), Александер Ісак (47), Андрій Ярмоленко (73), Марк Бартра (79) і Шінджі Кагава (90).

Український півзахисник "Боруссії" Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі і відіграв всі 90 хвилин. Гол на 73-й хвилині українець забив з пенальті.

На домашньому стадіоні клубу третього дивізіону в Магдебурзі на матчі зібралося понад 23 тисячі глядачів.

Раніше сьогодні Євген Коноплянка допоміг "Шальке" виграти матч у Кубку Німеччини. Українець вийшов у стартовому складі і відіграв всі 90 хвилин проти "Веєна".

Напередодні стало відомо, що Ярмоленко отримав виклик у збірну України на товариський матч зі Словаччиною.

Нагадаємо, нещодавно один з футбольних агентів розповів нам про те, яка зарплата може бути у Ярмоленка в "Боруссії". На його думку – близько трьох мільйонів євро "чистими". "Сегодня" спробувала скласти топ-5 українських легіонерів, виходячи з окладів.