Тренер "Бордо" побився з директором клубу через різні погляди на трансферну політику

14 січня 2020, 11:45
Португальському наставнику не подобається бажання керівництва продавати гравців

Дуже емоційно вирішили з'ясувати свої стосунки головний тренер "Бордо" Пауло Соуза і спортивний директор французького клубу Едуардо Масія. Після невдалого матчу національного чемпіонату, в якому "Бордо" поступився вдома середнякам з "Ліона" з рахунком 1:2, чоловіки провели бесіду на підвищених тонах. Дізнайтеся все результати 20-го туру чемпіонату Франції .

Ймовірно, масла у вогонь підлило те, що "Бордо" виграв перший тайм 1:0, але після перерви двічі пропускав м'ячі. Унаслідок цієї поразки і сталася сварка, повідомляє ресурс Girondinfos, який стежить за новинами навколо "жірондінцев". Слово за слово, опоненти дійшли до проблем в трансферній політиці. Португальського наставника не влаштовувало, що клуб захоплюється продажем ключових футболістів. В результаті Соуза і Масія побилися. Інформації про те, що хтось звертався до лікарів не надійшло.

"Бордо" в чемпіонаті Франції після 20 матчів посідає лише 13-е місце, набравши 26 очок.

Читайте, як форварда "ПСЖ" Мбаппе назвали найдорожчим футболістом світу . Роналду немає навіть в топ-10!

Дивіться, як "Бордо" зустрічався в Лізі Європи з "Маріуполем"