Трагедія для олімпійської чемпіонки: американку дискваліфікували за фальстарт

5 жовтня 2019, 18:14
Українка Анна Плотіцина не змогла пробитися в півфінал в бігу на 100 метрів з бар'єрами

/ Фото: Reuters

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в суботу пройшли кваліфікаційні забіги на дистанції 100 метрів з бар'єрами у жінок. Єдина представниця України – Анна Плотіцина – в своєму забігу посіла передостаннє місце і в півфінал не потрапила. Час нашої спортсменки – 13.30 секунди – в підсумковому протоколі кваліфікації став 30-м.

Кращий час показала Тобі Амусан з Нігерії – 12.48 секунди, що стало її персональним рекордом.

Справжня трагедія трапилася з однією з головних фавориток в цьому виді. Олімпійська чемпіонка американка Бріанна Макніл була дискваліфікована через фальстарт. Хоча в цьому кваліфікаційному забігу, де потрібно було увійти в ТОП-4, у неї були найкращі результати в сезоні: спортсменка цілком могла дозволити собі стартувати пізніше всіх.

Нагадаємо, що на даний момент збірна України завоювала одну медаль в Катарі – "срібло" у 18-річної Ярослави Магучіх, яка з особистим рекордом зійшла на п'єдестал пошани в стрибках у висоту.