Тотальний футбол у виконанні "Шахтаря": 44 точні передачі за дві хвилини

5 листопада 2016, 17:40
В одному з епізодів матчу проти "Гента" український клуб володів м'ячем 2 хвилини і 1 секунду, зробивши за цей час 44 точні передачі!

"Шахтар" забив 10 голів "Генту" в двох мат

У четвер " Шахтар " 20 вдруге забив бельгійському " Генту " п'ять м'ячів ( перемога 5 : 3 ) і гарантував собі вихід в плей – офф Ліги Європи .

Як ми вже повідомляли, "гірники " перевершили своїх опонентів за кількістю передач. Всього команда Паулу Фонсека зробила 408 пасів ( 368 точних , або 90 % ) , тоді як господарі зробили 382 передачі ( 336 точних , 88 % ) , хоча відсоток володіння м'ячем був у " Гента " 51 % , а у " Шахтаря " 49 %.

В одному з епізодів матчу " Шахтар " володів м'ячем 2 хвилини і 1 секунду , зробивши за цей час 44 точні передачі ! Причому , в цьому обміні пасами взяли участь всі 11 гравців команди . Атака завершилася пасом на Феррейру , який з боротьбі із захисником не зміг пробити з гострого кута . Дивіться відео :