Топ-5 подій вікенду в спорті: від суперматчу "Шахтар" – "Дніпро" до важкої атлетики

7 листопада 2014, 11:18
За чим, де і коли в світі спорту стежити на вихідних

Матч "Шахтар" - "Дніпро" - в неділю в 17:00

1. Важка атлетика
Завтра в Алмати стартує чемпіонат світу з важкої атлетики . Україна представлена 12 спортсменами , серед яких бронзовий призер ОІ – 2012 Юлія Калина ( 63 кг ) та чемпіонка Європи- 2013 Юлія Паратова ( 53 кг ) . Цей чемпіонат – ліцензійний на ОІ – 2016 в Ріо .

2. Вердер – Штутгарт
ТБ. Субота , 19:30 , Євроспорт 2
Перший домашній матч Віктора Скрипника біля керма бременців . Два гостьових він виграв .

3. Підсумковий чемпіонат ATP
ТБ. Неділя , 16.00 , XSPORT
В неділю в Лондоні почнеться Підсумковий турнір ATP, в якому візьмуть участь 8 найсильніших тенісистів за підсумками сезону. На кону стоять $ 6 млн . А швейцарець Роже Федерер і серб Новак Джокович посперечаються за перше місце в рейтингу.

4. Шахтар – Дніпро
Два попередні матчі з " Дніпром " " Шахтар " програв . Якщо програє і третій , то гранично ускладнить собі боротьбу за " золото " . За кого в цій грі " Динамо " ? " Обидві команди – хороші. Шанси – 50 на 50. Але переживати більше буду за " Дніпро" , в якому у мене багато друзів " , – сказав нам кращий снайпер ЧУ Артем Кравець.

5. Формула -1
ТБ. Неділя , 18:00 , Мега .
Гран -прі Бразилії – передостанній етап сезону. У разі перемоги ще більше зміцнить лідерство пілот " Мерседеса " Льюїс Хемілтон , який випереджає партнера Ніко Росберга на 24 очки. Однак доля титулу все одно вирішиться на останньому етапі в Абу – Дабі , де окуляри подвоюються .