ТОП-5 емоцій матчу "Ференцварош" – "Динамо". Від довгоочікуваного голу до нервів Сидорчука

29 жовтня 2020, 00:19
Емоційний поєдинок в Будапешті завершився внічию 2:2

"Динамо" зіграло внічию з "Ференцварошем" 2:2 у другому турі Ліги чемпіонів. Кияни на виїзді не змогли втримати переможний рахунок з командою свого колишнього тренера Сергія Реброва – це додавало інтриги поєдинку. Згадаймо яскраві емоції матчу.

Я ж лише один раз!

12 хвилина. Бразильський півзахисник господарів Сомалія отримав жовту картку за необов'язковий фол на Шапаренка в центрі поля. Він апелював до арбітра, мовляв, "я ж всього перший раз за матч грубо зіграв!". Не допомогло.

Що ти робиш?

21 хвилина. "Ну що ж ти робиш?" – читалося в емоції Віктора Циганкова, коли його скосив Марсель Гейстер. Українському півзахисникові надали допомогу і він продовжив гру.

ГООООЛ! Перший за чотири роки!

28 хвилина. Як довго ми цього чекали! Перший за чотири роки гол "Динамо" в груповому етапі Ліги чемпіонів! Забив Віктор Циганков, який реалізував пенальті. До речі, сфолив у власному штрафному майданчику український півзахисник угорського клубу Ігор Харатін – він зіграв рукою.

Де Пена вирішує

41 хвилина. Кияни подвоюють перевагу в кінцівці першого тайму. Гол забив уругвайський хавбек Карлос Де Пена. Він – улюбленець київських фанатів, особливо після нещодавнього інтерв'ю. Зокрема, він сказав: "Дуже поважаю український народ. За революцію 2014 року. Те, як люди поводилися і боролися за свої права – це щось неймовірне. Я щиро захоплююся українцями!".

Нерви Сидорчука

Перерва та другий тайм. Сергій Сидорчук нервує перед початком другого тайму. А вже на шостій хвилині другого тайму капітан "Динамо" отримав жовту картку за фол в центрі поля – він з розгону врізався в суперника. А за п'ять хвилин до кінця матчу він отримав повторне попередження і був видалений. У підсумку в меншості кияни не втримали переможний рахунок.

Огляд матчу "Ференцварош" – "Динамо" – 2:2