Тимощук: "Не можна при рахунку 2:0 зупинятися"

10 червня 2015, 11:53
Півзахисник збірної України – про спаринг з Грузією (2: 1) і майбутній матч відбору Євро-2016 проти Люксембургу

Анатолій Тимощук. Фото instagram

Капітан збірної України Анатолій Тимощук поділився в ефірі телеканалу "Футбол 2" думкою про товариський матч проти збірної Грузії (2:1).

"Задоволення від гри було в той момент, коли вели в рахунку 2:0, але є розчарування, що в останні 10-15 хвилин віддали ініціативу супернику, допускали небажані помилки, і грузини цим скористалися: забили один м'яч і дуже гостро атакували. Я думаю, що з цього треба зробити висновки і головне – грати весь матч до кінця. Не можна при рахунку 2:0 зупинятися.

До перерви, напевно, гра була рівною, без гострих моментів. А в другому таймі забили два м'ячі, думаю, була хороша змістовна гра. Змусили помилятися суперника. Ми пресингували, під цим тиском в епізоді з першим голом захисник і зробив неточну передачу. Якби ми його не пресингували, він би цю помилку не допустив. Але ми до цього йшли, ми хотіли так діяти.

Були й у суперника хороші моменти, але головне, що перемогли, бо вже кінець сезону, і багато гравців провели багато матчів на найвищому рівні. Так, є над чим працювати і з чого робити висновки, тому що цей матч дав багато інформації. Головне для нас зараз – перемогти збірну Люксембурга і готуватися до наступних поєдинків".