Тернопіль проти всіх: склад української команди на одиночну естафету чемпіонату світу

20 лютого 2020, 08:58
У четвер в Італії пройде одна гонка за участю 30 (!) команд

Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний

Сьогодні – восьмий день чемпіонату світу з біатлону в італійському Антхольці-Антерсельві. У програмі четверга значиться так звана одиночна змішана естафета, коли кожну державу представляють по одному спортсмену кожної статі. Вчора, нагадаємо, француз Мартер Фуркад виграв індивідуальну гонку чемпіонату світу.

Стартує мікст о 16:15 за київським часом. На цей раз на дистанцію вийдуть відразу 30 дуетів! За Україну виступлять представники одного міста: 25-річна Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний. У соцмережах вже жартома пишуть в модному останнім часом стилі: Тернопіль проти всього світу. Як ми повідомляли, у вівторок Доротея Доротея Вірер виграла індивідуальну гонку чемпіонату світу, а найкраща з українок, Анастасія Меркушина, показала 11-й результат.

Настя і Діма вже мають позитивний досвід спільного виступу. Дивіться, як Меркушина і Підручний готувалися представляти Україну на Різдвяній гонці в Гельзенкірхені. Тоді українці посіли друге місце.

У четвер в Антхольці наші отримали п'ятий номер: у Меркушіної буде написано 5-1, Підручного – 5-2.