Тенісист потужної подачею вибив телефон з руки вболівальниці

9 серпня 2019, 14:21
Казус з австрійським тенісистом стався на турнірі в Монреалі

/ Фото: AFP

Австрійський тенісист Домінік Тім з рахунком 7:6, 6:4 обіграв Марина Чиліча в третьому колі турніру Асоціації тенісистів-професіоналів серії "Мастерс" в Монреалі. Відпрацьовуючи Смеш на передматчевій розминці, австрієць вибив телефон, влучивши м'ячем у руку жінки, яка сиділа в першому ряду. Помітивши це, Тім вибачився перед нею.

Раніше ми писали, що 19-річна українка не змогла вийти у чвертьфінал турніру з призовим фондом 2,8 мільйона. Даяна Ястремська в двох сетах програла суперниці зі США.

Рані ми писали, що на цьому турнірі 19-річна українка Даяна Ястремська обіграла екс першу ракетку світу Вікторію Азаренко.

Вчора найкраща тенісистка України Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру в Торонто. Наша тенісистка у матчі 1/8 фіналу обіграла представницю Швейцарії Белінду Бенчіч.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна увійшла в десятку найбільш високооплачуваних спортсменок світу. Світоліна в період з 2018-го по 2019 рік заробила 6,1 мільйона доларів, при цьому 1,5 мільйона – це прибуток від реклами.