Тарас Степаненко: "Поїхали додому з високо піднятою головою"

27 вересня 2017, 10:00
Півзахисник "Шахтаря" прокоментував матч із "Манчестер Сіті"

Степаненко дякує уболівальникам. фото AFP

Донецький "Шахтар" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді поступився "Манчестер Сіті" – 0:2

Після матчу півзахисник "Шахтаря" Тарас Степаненко прокоментував гру з "городянами", нарікаючи на те, що команда пропустила швидкий гол у другому таймі.

"Намагалися грати компактно, не давали розігрувати в середині поля, виводити м'яч на фланги. В принципі, це добре виходило в першому таймі. У другому пропустили швидкий м'яч і нам вже було важко. Нам треба було розкриватися, ризикувати, і у суперника з'явилося більше моментів, свободи на полі", – зазначив Степаненко.

Крім того, гравець донецької команди зазначив фактор домашнього поля і спірні рішення португальського арбітра.

"Зрозуміло, що є фактор команди-гранда, є фактор домашнього стадіону і майстерність футболістів. Ми цього не можемо заперечувати, що результат поєдинку вирішив гол Де Брюйне. Ми могли пропустити в будь-який момент, але все ж дуже рано пропустили у другому таймі – на 48-й хвилині. Необхідно було перебудовуватися, ризикувати, іноді це у нас виходило. У них вийшли свіжі футболісти, вдало використовували пресинг, а у нас з'явилися вільні зони, які повністю закрити вже не виходило. Вважаю, що було два спірних моменти з призначеними пенальті: їм – не дали, нам – дали. Це фактор гранда для суддів. Ми до цього вже звикли. "Реал", "Баварія" – все на користь гранда, тим більше, вони грали вдома. Якби поставив пенальті в нашу користь, то все могло бути інакше. Проте ми провели сьогодні хороший матч. Йдучи з поля, кожен з нас може сказати, що грав гідно і зробили все, щоб поїхати додому з високо піднятою головою", – вважає Тарас.

"Ми розбирали гру "Манчестер Сіті". Знали всі їхні сильні сторони і деякі з них вдалося нейтралізувати. Помилки, звичайно, були, але команда в обороні сьогодні виглядала добре. У них все швидкі гравці і вони дуже добре використовують помилки суперника. В принципі, ми так і пропустили. М'яч був у нас, обрізка, швидка контратака, поміняли фланги, людина вивалився і забив. Теж саме було, коли вони створювали моменти. М'яч у нас, втрата, швидкий перехід з оборони в атаку і момент. з такими командами – це найнебезпечніше. Начебто ти з м'ячем і все контролюєш, а потім після втрати швидко пропускаєш. Вони це здорово використовують і так нам сьогодні забили", – зазначив Тарас Степаненко.

Всього голи всіх матчів 26 вересня в Лізі чемпіонів можна подивитися в нашому огляді.

Нагадаємо також розклад і результати всього турніру Ліги чемпіонів.